Skip to main content

Ing. Jaroslav Svoboda, Ph.D.

Projekty

Projekty lorem ipsum:

  • lorem ipsum
  • lorem ipsum
  • lorem ipsum

Publikace

Detail publikace Autoři Název publikace Rok Druh publikace Poddruh publikace

Životopis

Tvůrčí činnost

Aktuální rozvrhInformace

Absolvoval bakalářské a magisterské studium v programu Účetnictví a finanční řízení podniku na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích na Zemědělské fakultě. Od roku 2000 působí jako odborný asistent na katedře účetnictví a financí ve specializaci účetnictví a finance. Od roku 2010 zastával pozici zástupce vedoucího této katedry a v roce 2023 byl jmenován vedoucím katedry. V roce 2003 byl jmenován výchovným poradcem pro studijní program Účetnictví a finanční řízení podniku (později obor Finance a účetnictví). V roce 2005 ukončil doktorský program Ekonomika a management. Je řešitelem několika výzkumných grantů (Národní agentura pro zemědělský výzkum; Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy; Fond rozvoje vzdělávání školství a Interní granty Jihočeské univerzity). Je také koordinátorem spolupráce s profesními účetními organizacemi (Association of Chartered Certified Accountants, Institut certifikace Svazu účetních ČR). V rámci zahraničních pobytů absolvoval přednášky v řadě evropských zemí (Francie, Litva, Polsko, Portugalsko, Řecko, Srbsko, aj.). Je autorem řady vědeckých a odborných publikací, monografií a vysokoškolských učebnic. Ve své soukromé praxi se zabývá účetním a finančním poradenstvím, zejména ekonomickými analýzami v projektech EU.

 

ORCID

SCOPUS

Research ID

 

 

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice
Tel.+420 389 032 191 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. www.jcu.cz

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

1