Strategie a rozvoj

Útvar pro strategii a rozvoj zajišťuje koordinaci vypracování strategických a dalších dokumentů, které jsou nezbytné pro fungování univerzity (zákonná povinnost, podpůrný nástroj pro získání finančních prostředků apod.). Jedná se například o Strategické záměry a jejich aktualizace, Výroční zprávy, Institucionální plány a Centralizované rozvojové programy.

Vyjma tvorby zmiňovaných dokumentů se útvar zaměřuje i na podporu inovace procesů a činností souvisejících s rozvojem univerzity.

Vyjma tvorby zmiňovaných dokumentů se útvar zaměřuje i na podporu inovace procesů a činností souvisejících s rozvojem univerzity.

  • Pro přihlášení do procesního portálu (níže uvedený odkaz), prosím, použijte spodní modrý banner Přihlásit přes SSO, následně budete vyzváni k zadání Vašeho uživatelského jména a hesla do centrálních přihlašovacích služeb JU.

Jsme tu pro Vás

  • Ing. Lenka Smítalová
    vedoucí Útvaru pro strategii a rozvoj

  • 389 032 051

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice
Tel.+420 389 032 191 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. www.jcu.cz

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

1