• Úvod
  • Prohlášení o přístupnosti

Prohlášení o přístupnosti

Stav souladu

Internetové stránky https://www.jcu.cz/ jsou plně v souladu se zákonem č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů.

Podporované webové prohlížeče

Optimální zobrazení a práci s internetovými stránkami umožňují tyto webové prohlížeče:

Pro desktop: Microsoft Edge, Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari a Opera.

Pro mobilní zařízení: prohlížeče standardně dodávané s mobilními operačními systémy Android, iOS a Windows.

Další formáty

Na internetových stránkách jsou informace poskytovány i v podobě dokumentů formátu DOC, DOCX, XLS, XLSX a PDF, a to zejména proto, že obsahují typografické prvky a formátování, či matematické vzorce, které webový formát HTML nepodporuje, nebo jsou příliš velké pro zobrazení v rámci prohlížeče. Z toho důvodu doporučujeme jejich stažení. Formáty DOC, DOCX a PDF jsou také vhodnější pro tisk. K prohlížení těchto dokumentů a jejich tisk je možné zdarma stáhnout programy Word Viewer a Acrobat Reader. V některých webových prohlížečích je také integrována aplikace, která slouží k prohlížení uvedených formátů dokumentů. Prohlížení a tisk dokumentů ve formátu XLS a XLSX je možné v programu Excel Viewer.

Vypracování tohoto prohlášení o přístupnosti

Prohlášení o přístupnosti bylo vypracováno dne 6.3.2024. Pro vypracování tohoto prohlášení byla použita metoda vlastního posouzení provedeného Centrem informačních technologií Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích.

Zpětná vazba a kontaktní údaje

Stále pracujeme na tom, aby tyto stránky byly snadno přístupné všem uživatelům. Pokud narazíte na jakýkoli problém, dejte nám prosím vědět. Pro sdělení námětů, postřehů či informací o problémech se zobrazováním těchto stránek, prosím využijte e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: +420 389 032 082.

Pokud máte zrakové či jiné znevýhodnění a potřebuje pomoci se zobrazováním stránek, nebo zpřístupnit jejich obsah, kontaktujte, prosím Centrum pro potřeby studentů se specifickými potřebami e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: +420 389 036 026 (budova Studentského klubu).

Postupy pro prosazování práva

V případě neuspokojivé odpovědi na oznámení nebo podnět zaslaný v souladu s § 9 zákona č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů, kontaktujte příslušný orgán pro prosazování práva:

Digitální a informační agentura
Na Vápence 915/14
130 00 Praha 3
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice
Tel.+420 389 032 191 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. www.jcu.cz

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

1