• Úvod
  • Mezinárodní spolupráce
  • O nás

O nás

Útvar pro zahraniční vztahy

Útvar pro zahraniční vztahy Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích koordinuje aktivity univerzity v oblasti zahraniční spolupráce. Hlavní náplní činnosti je administrace mezinárodních mobilit studentů a zaměstnanců a s tím související projektové a finanční řízení celouniverzitních grantů na podporu mobilit (zejména v rámci programu Erasmus+; interní programy na podporu mobilit aj.). Mezi další zpracovávanou agendu patří mj. koordinace péče o přijíždějící zahraniční studenty a zaměstnance, evidence celouniverzitních mezinárodních smluv, či prezentace univerzity na zahraničních vzdělávacích veletrzích a konferencích k internacionalizaci.

Útvar metodicky podporuje a úzce spolupracuje s fakultními pracovišti (tato pracoviště spadají do gesce proděkanů pro zahraniční vztahy fakult).

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice
Tel.+420 389 032 191 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. www.jcu.cz

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

1