Jak se přihlásit do Klubu absolventů

Registrační formulář v portálu IS STAG najdete ZDE.

Po vyplnění a ověřění Vašeho čísla diplomu budete přesměrováni na registrační formulář, kde prosím vyplňte údaje potřebné pro Vaši registraci. Pokud se Vás podaří na základě iniciál ověřit v našem informačním systému, bude většina údajů předvyplněna. V opačném případě budete muset všechny informace vyplnit ručně a registrace bude následně ověřena pověřenou osobou. Údaje označené hvězdičkou jsou povinné. Heslo musí obsahovat 6 a více znaků. Registraci dokončíte zaškrnutím políčka Souhlas se zpracováním osobních údajů na konci formuláře (bez toho není možné registraci provést).

V případě, že si nepamatujete své číslo diplomu, zvolte možnost Nemám číslo diplomu, ale přesto se chci zaregistrovat. Poté vyplníte svůj soukromý e-mail, pod kterým se budete do Klubu přihlašovat, zvolíte si heslo a následně vyplníte registrační údaje. Tato registrace podléhá schválení pověřenou osobou.

Po zpracování registračních údajů je absolventovi zaslán potvrzovací e-mail a on se tak bude moci přihlásit do sítě klubu absolventů. V případě, že rodné číslo a iniciály zadané v prvním kroku registrace nebyly úspěšně ověřeny, bude se uživatel moci přihlásit až po ověření správcem absolventů.

Přihlášení do databáze pro již registrované absolventy se nachází ZDE.

Přihlašovacími údaji jsou e-mail a heslo zadávané do registračního formuláře. V případě zapomenutí hesla můžete využít služby Zapomenuté heslo.

Po přihlášení získáte přístup do Databáze absolventů. Tato sekce je neveřejná, přístupná pouze registrovaným absolventům. Nachází se zde Váš profil, můžete vyhledávat ostatní registrované absolventy, zanechávat vzkazy a přihlašovat se na akce určené absolventům.

Sekce Vyhledávání je veřejně přístupná a umožňuje vyhledávat všechny absolventy JU bez ohledu na registraci v Klubu absolventů. Viditelné údaje jsou pouze jméno absolventa, fakulta a rok absolutoria.

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice
Tel.+420 389 032 191 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. www.jcu.cz

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

1