Skip to main content

Startuje 6. ročník projektu „MOJE VIZE NULA: STUDENTI PRO BEZPEČNÉ SILNICE”

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Šestý ročník soutěže „MOJE VIZE NULA: STUDENTI PRO BEZPEČNÉ SILNICE“ je určen studentům českých vysokých, vyšších odborných a středních škol.

CÍL PROJEKTU:

  • Vybídnout a nasměrovat studenty (mladé řidiče), aby aktivně přispěli k tématům dopravní bezpečnosti, a tím ke snížení nehodovosti a závažných následků dopravních nehod.
  • Rozšířit povědomí o problematice bezpečnosti silničního provozu napříč spektrem všech studijních oborů (ekonomie a management, humanitní a společenské vědy, kultura a umění, medicína a farmacie, právo a veřejná správa, přírodní vědy, technika a informatika, učitelství a sport,...).
  • Nabídnout studentům a jejich profesorům možnost spolupráce s odborníky v dané problematice.

TÉMA PROJEKTU:

  • Řešení problematiky bezpečnosti silničního provozu. Projekty se mohou zabývat oblastí pozemních komunikací, vozidel, ale i chováním účastníků silničního provozu nebo jejich vzděláváním.

Organizátorem projektu je společnost Bezpečně na silnicích o.p.s., pořadatelem Platforma VIZE 0 a spolupořadatelem Nadace pojišťovny Kooperativa. Projekt je financován z fondu zábrany škod České kanceláře pojistitelů.

Podrobné informace o projektu a pravidla soutěže naleznete zde.

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice
Tel.+420 389 032 191 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. www.jcu.cz

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

1