• Univerzita
  • Aktuálně

Skvělé umístění vědců z JU v žebříčcích Research.com

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích opět prokázala svou prestižní úroveň v oblasti vědy a výzkumu a to skvělým umístěním vědců z JU v žebříčcích Research.com:

• 2023 Ranking of the Best Chemistry Scientists in the World
  • 2023 Ranking of the Best Ecology and Evolution Scientists in the World

Velmi gratulujeme panu profesorovi RNDr. Jiřímu Komárkovi, DrSc. za skvělé umístění v rámci žebříčku "Ekologie a Evoluce" a panu profesorovi RNDr. Tomáši Polívkovi, Ph.D. za skvělé umístění v rámci žebříčku "Nejlepší vědci v oboru chemie".

Více se dozvíte na World's Best Ecology and Evolution Scientists: H-Index Ecology and Evolution Science Ranking in Czech Republic 2023 | Research.com a World's Best Chemistry Scientists: H-Index Chemistry Science Ranking in Czech Republic 2023 | Research.com

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice