• Univerzita
  • Aktuálně

Rektor Jihočeské univerzity předal diplomy novým docentům

Ve středu 16. března 2022 na zasedání Vědecké rady Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích předal rektor univerzity prof. PhDr. Bohumil Jiroušek, Dr., diplomy nově jmenovaným docentům.

doc. Mgr. Radka Symonová, Ph.D., z Oddělení ekologie ryb a zooplanktonu Hydrobiologický ústav | Biologické centrum AV ČR, v.v.i., Katedra informatiky Přírodovědecká fakulta Jihočeská Univerzita České Budějovice
doc. Mgr. Radka Symonová, Ph.D., byla s účinností od 1. ledna 2022 jmenována docentkou pro obor „Molekulární a buněčná biologie a genetika“ a obhájila habilitační práci na téma „Kompoziční evoluce genomu strunatců“.

doc. Ing. Martina Novotná, Ph.D., z Ekonomické fakulty JU
doc. Ing. Martina Novotná, Ph.D., byla s účinností od 1. března 2022 jmenována docentkou pro obor „Ekonomika a management“ a obhájila habilitační práci na téma „Ukazatele efektivnosti výrobních faktorů a jejich vazby na makro a mikro úrovni na příkladu odvětví zpracovávající odpad“.

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice