• Úvod
  • Univerzita
  • Aktuálně

Na Pedagogické fakultě JU rozsvítili vánoční stromek

Tradici rozsvícení vánočního stromku na dvoře Pedagogické fakulty JU v Jeronýmově ulici nepřerušila ani koronavirová pandemie.

V letošním adventním čase tato slavnostní akce proběhla ve čtvrtek 3. prosince  v komorním složení s paní děkankou doc. RNDr. Helenou Koldovou, Ph.D. a se zástupci studentské iniciativy Otevřeno.  Paní děkanka ve svém krátkém vystoupení  zdůraznila poselství solidarity a soudržnosti, které se projevilo v tomto semestru zejména  v práci dobrovolníků z řad studentů i učitelů, jejichž práce si všichni velice vážíme, a jsme rádi, že je mezi sebou máme. Krásné adventní dny!

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice