• Univerzita
  • Aktuálně

Informace k omezení provozu na JU od 15. 2. 2021

Toto opatření vedení JU (rozeslané 12. 2. 2021) je v souladu s usnesením vlády č. 129 ze 14. 2. 2021.

Vážené kolegyně a kolegové,
Vážené studentky a studenti,

vzhledem k ukončení nouzového stavu a platnosti stávajících usnesení vlády ČR, která doposud omezovala provoz vysokých škol, je nyní na Jihočeské univerzitě, jak se k této situaci postaví. Vzhledem k okolnostem neustávajícího šíření pandemie covid-19 máme za to, že je třeba stávající omezení provozu zachovat, ačkoli nám to žádné usnesení vlády aktuálně nenařizuje. S účinností od začátku výukového období LS 2020/21, tj. od 15. 2. 2021 tedy nadále platí tato omezení:

Nadále se až na uvedené výjimky zakazuje osobní přítomnost studentů a účastníků kurzů celoživotního vzdělávání na výuce. Výuka bude probíhat distanční formou v režimu nastaveném fakultami.
Povoleny jsou tyto prezenční vzdělávací aktivity:

• účast na zkouškách a dalších formách ověřování výsledků studia, vč. zkoušek v rámci programů celoživotního vzdělávání a zkoušek organizovaných BC JU a GC JU, s max. 10 účastníky zkoušky v jeden čas v jedné místnosti a při zachování min. rozestupů 2 m mezi osobami;
  • individuální konzultace a další aktivity související se zpracováním kvalifikačních prací;
  • praxe studentů, kde to provoz příslušných pracovišť s ohledem na pandemickou situaci umožňuje;
  • praktická výuka v rámci uskutečňování zdravotnických studijních programů.

Ubytování na kolejích a návštěvy Akademické knihovny za účelem příjmu nebo odevzdání studijní literatury se řídí stávajícím režimem uvedeným v příslušných rozhodnutích ředitele KaM a ředitelky AK JU.

Prosím, respektujte rovněž aktuálně uplatňovaná nařízení a doporučení ohledně ochrany dýchacích cest, používání desinfekce apod.

Výše uvedené je aktuálně vyhlášeno s účinností do odvolání. V případě, že se změní okolnosti a spolu s tím i závazná pravidla, jimiž se JU musí řídit, budeme Vás o tom opět informovat.

Přejeme Vám do nového semestru vše dobré.

prof. PhDr. Bohumil Jiroušek, Dr.
rektor

PaedDr. Petr Bauman, Ph.D.
prorektor pro studium

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice