• Úvod
  • Univerzita
  • Aktuálně
  • Dr. Daniel Novotný v Bioetické komisi vládní Rady pro výzkum, vývoj a inovace

Dr. Daniel Novotný v Bioetické komisi vládní Rady pro výzkum, vývoj a inovace

Ministryně pro vědu výzkum a inovace Helena Langšádlová, která je současně předsedkyní Rady pro výzkum, vývoj a inovace, jmenovala 1. července 2022 členem Bioetické komise filosofa Daniel Novotného, proděkana pro zahraniční vztahy a člena  Katedry filosofie a religionistiky TF JU.

Bioetická komise je odborným a poradním orgánem vládní Rady pro výzkum, vývoj a inovace. Věnuje se především úkolům spojeným s bioetickými aspekty výzkumu, experimentálního vývoje a inovací v oblasti moderní biologie a medicíny a sleduje stav bioetické problematiky v EU. Členy bioetické komise jsou odborníci z oblasti biologie, práva, lékařství, embryologie, genetiky, biochemie, filosofie, etiky a dalších příbuzných oborů. 

Gratulujeme!

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice
Tel.+420 389 032 191 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. www.jcu.cz

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

1