• Úvod
  • Univerzita
  • Aktuálně
  • Akademický senát jednohlasně zvolil do čela Zdravotně sociální fakulty JU dosavadní děkanku Ivanu Chloubovou

Akademický senát jednohlasně zvolil do čela Zdravotně sociální fakulty JU dosavadní děkanku Ivanu Chloubovou

V čele Zdravotně sociální fakulty Jihočeské univerzity by pro příští čtyři roky mohla opět stanout současná děkanka Mgr. Ivana Chloubová, Ph.D. Členové akademického senátu fakulty ji při svém zasedání v pondělí 31. října odpoledne v tajném hlasování zvolili kandidátkou na funkci děkanky pro čtyřleté funkční období od 1. 2. 2023 do 31. 1. 2027.  Ve volbě neměla protikandidáta a získala 12 hlasů z celkových 12 odevzdaných. Informaci potvrdil předseda akademického senátu František Dolák, který nyní o výsledku volby informuje rektora Jihočeské univerzity prof. PhDr. Bohumila Jirouška, Dr., jenž nově zvolené děkany a děkanky do funkcí jmenuje.

Dr. Chloubová své první funkční období podrobně zrekapitulovala při shromáždění akademické obce ZSF JU minulé pondělí 24. října a představila při té příležitosti i své další plány a vize. Nyní byla senátorům připravena zodpovědět další otázky a uvedla, že se stejnou iniciativou, s níž vedla fakultu v uplynulém funkčním období, je připravena pokračovat ve svém snažení i v následujících letech. Po skončení volby členům Akademického senátu i hostům poděkovala za důvěru.

Začátkem února 2019 vystřídala Ivana Chloubová ve funkci děkanky ZSF JU prof. PhDr. Valérii Tóthovou, Ph.D., která vedla fakultu osm let. Tedy po dvě funkční období, čímž naplnila maximálně možnou lhůtu pro funkci děkana. Ivana Chloubová byla celých těchto osm let proděkankou pro studijní a sociální záležitosti ZSF JU.

Více ZDE.

Fotogalerie

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice
Tel.+420 389 032 191 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. www.jcu.cz

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

1