• Úvod
  • Univerzita
  • Aktuálně
  • Zástupci vedení Jihočeské univerzity navštívili Univerzitu v Pasově

Zástupci vedení Jihočeské univerzity navštívili Univerzitu v Pasově

Dne 20. 7. 2022 navštívili zástupci Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích rektor prof. Bohumil Jiroušek, prorektor pro řízení a  vnější vztahy dr.  Ludvík Friebel a vedoucí kanceláře transferu technologií dr. Růžena Štemberková Univerzitu v Pasově, která byla na jednání zastoupena panem rektorem prof. Ulrichem Bartoschem a paní prorektorkou prof. Christinou Hansen a jejich dalšími spolupracovniky, mj. se části jednání účastnili prof. Thomas Sauer, prof. Thomas Kosch a prof. Thomas Wünsch.

Předmětem jednání  bylo především prodiskutování možností další užší vzájemné spolupráce v nadcházejícím období, zejména v rámci přípravy nových společných projektů v oblasti zahraniční spolupráce, transferu technologií/znalostí, vědeckých projektů a podpory vzájemné vědecké spolupráce, v neposlední řadě byla řešena i podpora studentských výměnných pobytů.

Další setkání se uskuteční na půdě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích v průběhu zimního semestru.

Fotogalerie

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice
Tel.+420 389 032 191 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. www.jcu.cz

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

1