• Univerzita
  • Aktuálně

Začíná 2. ročník přeshraniční soutěže start-upů Jihočeský kraj – Horní Rakousko.

Přeshraniční start-up soutěž

Hledají se start-upy a podnikatelské nápady, které mohou významně přispívat k rozvoji kvality života v Jihočeském kraji a v Horním Rakousku!

CROSS-BORDER IDEA & START-UP CONTEST 2023
Jedná se o podnikatelské aktivity a myšlenky, které mohou pomáhat městům a obcím z obou příhraničních regionů dosahovat cílů udržitelného rozvoje OSN (www.sdgs.un.org/goals). Jde tak o jedinečnou příležitost realizovat nápady na podporu udržitelného rozvoje a reagovat na aktuální společenské výzvy s podporou zemské vlády Horního Rakouska a podporou Jihočeského kraje. Slavnostní finále 2. ročníku přeshraniční soutěže start-upů a podnikatelských nápadů „Cross-Border Idea & Start-up Contest“ se uskuteční v úterý 26. září 2023 v Jihočeském kraji, za významné mediální podpory všech prezentovaných soutěžních nápadů.

PRAVIDLA SOUTĚŽE:
Soutěž je vyhlášena ve 2 kategoriích:

• Kategorie START-UP | Start-upy (max. 5 let existence firmy) s inovativními produkty (výrobky / službami), které mají potenciál podporovat trvale udržitelný regionální rozvoj a přinášejí novou přidanou hodnotu pro společnost / komunitu
  • Kategorie NÁPAD | Perspektivní, nové obchodní náměty nebo projektové záměry směřující ke stejným cílům jako start-upy, zatím bez existence právního subjektu pro jejich realizaci, ale s potenciálem budoucího vzniku samostatného podnikatelského subjektu.

Soutěž je určena pro podnikatelské nápady a myšlenky z Horního Rakouska a z Jihočeského kraje. Zúčastněné projekty musí mít sídlo nebo provozovnu (případně záměr registrace sídla / provozovny v počáteční fázi zahájení podnikání) v Horním Rakousku nebo Jihočeském kraji. Hodnocena bude inovativnost projektu, jeho vliv na udržitelný rozvoj a pravděpodobnost jeho realizace.

OCENĚNÍ (3 ceny):
JIHOČESKÝ KRAJ € 10.000 (Kategorie START-UP)
ZEMĚ HORNÍ RAKOUSKO € 10.000 (Kategorie NÁPAD)
ČSOB € 10.000 (nejlepší přeshraniční řešení z obou kategorií)

Ceny jsou určené na pomoc vítězům při rozjezdu jejich podnikání. Každý vítěz nebo vítězný tým získá navíc mentoring / coaching od inovačních partnerů soutěže, rakouského tech2b nebo Jihočeského vědeckotechnického parku (JVTP), se zaměřením na další rozvoj projektu na území obou regionů.

PŘIHLÁŠENÍ:
Registraci do soutěže je možné provést v google formuláři nebo emailem na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Součástí přihlášky je stručný business plán přihlášeného projektu ve formuláři Business Canvas. Přihlášky do soutěže jsou přijímány od 4. dubna 2023 do 31. května 2023 (v anglickém jazyce).

Potřebujete více informací nebo konzultaci k možnostem přihlášení? Kontaktujte Janu Moravcovou, 774 969 654, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice