Vzdělání a řemeslo

Oblíbená výstava probíhá v pavilonech T1, T2, E5, v novém Národním pavilonu Z, a na přilehlých venkovních plochách.

Letos poprvé se veletrhu účastní i naše univerzita včetně fakult. Připravili jsme si poutavý program pro budoucí maturanty. Univerzitní stánky naleznete v pavilonu Z českobudějovického výstaviště.

Expozice škol najdou návštěvníci v pavilonu T1, některé školy vystavují společně s významnými zaměstnavateli z regionu, se kterými dlouhodobě spolupracují. Součástí výstavy je i letos VELETRH FIKTIVNÍCH FIREM v pavilonu T2, který organizuje Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9.  Žáci středních škol dostanou opět příležitost ověřit si svoje znalosti a dovednosti v praxi a budou soutěžit o hodnotné ceny sponzorů hned ve třech kategoriích. V Národním pavilonu Z  jsou zastoupeny školy a firmy z oborů lesnictví, potravinářství, veteriny a rybářství,  na pódiu probíhá doprovodný program (módní přehlídky, barmanská umění, ukázky líčení, atd.). Pavilon E5 je místem soutěží odborných dovedností.  ELEKTROSOUTĚŽE pro studenty středních a odborných škol pořádá Střední odborná škola elektrotechnická, Centrum odborné přípravy Hluboká nad Vltavou.

ZÁŠTITU nad 26. ročníkem výstavy Vzdělání a řemeslo převzalo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy,  Ministerstvo průmyslu a obchodu, Ministerstvo práce a sociálních věcí, hejtman Jihočeského kraje Martin Kuba a primátor staturárního města České Budějovice Jiří Svoboda.

Fotogalerie

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice
Tel.+420 389 032 191 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. www.jcu.cz

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

1