• Univerzita
  • Aktuálně

Trojice nejlepších a absolutní vítězství - to je bilance soutěže Jihočeská sestřička, v níž naši fakultu reprezentovaly tři týmy

Gratulujeme našim studentkám a studentům k velkým úspěchům v dnešní soutěži Jihočeská sestřička. Osmý ročník, který se dnes od rána konal v nemocnici v Prachaticích, naše tři týmy ve své kategorii zcela ovládly. Spolupracovali v nich studentky a studenti Všeobecného ošetřovatelství, Zdravotnického záchranářství a Porodní asistence – natolik skvěle, že všechna tři družstva stanula na medailových pozicích. Tým č. 2 (Vojtěch Andrlík, Adéla Schmidtová, Linda Vávrovská a Radka Janissová) se umístil na bronzové příčce, stříbro získalo družstvo č. 3 (Josef Kostěnec, Lucie Eisenwortová, Anna Fikarová a Tereza Pochová) a první místo vybojoval tým č. 1 (Radek Rothschedl, Adéla Plačková, Kristýna Dvořáková a Roman Klabouch). Naše „jednička“ se zároveň stala i absolutním vítězem této soutěže, která každý rok zábavnou formou prověřuje znalosti a dovednosti týmů složených ze studentů třetích ročníků VOŠ a VŠ a studentů čtvrtých ročníků středních zdravotnických škol, oboru praktická sestra. Blahopřejeme!

Podrobnosti a fotogalerii připravujeme.

Více na webu Zdravotně sociální fakulty JU v následujícím odkazu.

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice