• Univerzita
  • Aktuálně

Tříkrálová sbírka na Jihočeské univerzitě

Již 22. ročník Tříkrálové sbírky pod Charitou Česká republika probíhá mezi 1.–16. lednem 2022. V Českých Budějovicích a okolí se do letošního koledování kromě jiného zapojí více jak 700 dospělých a dětí, a to zcela bez nároku na finanční odměnu.

Zaměstnanci a studenti Jihočeské univerzity mohou sbírku podpořit také příspěvkem do zapečetěných statických kasiček, které jsou umístěny v budovách Jihočeské univerzity:

1. Recepce rektorátu a Filozofické fakulty
  2. Recepce Akademické knihovny
  3. Recepce budovy C Přírodovědecké fakulty
  4. Studijní oddělení Zemědělské fakulty (budova děkanátu)
  5. Ekonomické oddělení Teologické fakulty
  6. Knihovna J. P. Ondoka (Teologická fakulta)
  7. Studijní oddělení Fakulty rybářství a ochrany vod (1. patro budovy ZR)

Výtěžek sbírky bude věnován na nákup auta pečovatelské služby Charity České Budějovice, která pomáhá seniorům a handicapovaným, a na opatření školních pomůcek a materiálů pro preventivní programy Nízkoprahového klubu V. I. P. Charity České Budějovice, jehož pracovníci se starají o děti ve vyloučených lokalitách města.

Přispět do Tříkrálové sbírky můžete také převodem částky na účet 66008822/0800, variabilní symbol pro Charitu České Budějovice je 777922001. Nakonec můžete bezhotovostně přispět i přes Online kasičku na www.trikralovasbirka.cz/.

OR PLATBA:

Pro jakékoli informace kontaktujte koordinátorku Tříkrálové sbírky Charity České Budějovice Markétu Královou, tel. 731 604 193 anebo na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Více informací také naleznete na mchcb.cz/trikralova-sbirka/.

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice