• Univerzita
  • Aktuálně

Rektor Jihočeské univerzity předal diplomy novým docentům

Ve středu 6. října 2021 na zasedání Vědecké rady Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích předal rektor univerzity prof. PhDr. Bohumil Jiroušek, Dr., diplomy nově jmenovaným docentům.

doc. RNDr. Marta Žambochová, Ph.D., z Fakulty sociálně ekonomické Univerzity J. E. Purkyně

Doc. RNDr. Marta Žambochová, Ph.D., byla s účinností od 1. června 2021 jmenována docentkou pro obor „ekonomika a management“ a obhájila habilitační práci na téma „Segmentace a klasifikace jako nástroje pro zvýšení efektivity rozhodování v období velkých dat“.

doc. RNDr. Tomáš Ditrich, Ph.D., z Pedagogické fakulty JU

Doc. RNDr. Tomáš Ditrich, Ph.D., byl s účinností od 1. srpna 2021 jmenován docentem pro obor „Aplikovaná a krajinná ekologie“ a obhájil habilitační práci na téma „Nové poznatky v teplotní biologii hmyzu“.

doc. Ing. Roman Konečný Ph.D., ze Zemědělské fakulty JU

Doc. Ing. Roman Konečný Ph.D., byl s účinností od 1. října 2021 jmenován docentem pro obor „Speciální zootechnika“ a obhájil habilitační práci na téma „Výskyt jodu v prostředí a důsledky jeho zvýšeného příjmu u přežvýkavců“.

doc. Mgr. Jiří Rypl, Ph.D., z Pedagogické fakulty JU

Doc. Mgr. Jiří Rypl, Ph.D., byl s účinností od 1. října 2021 jmenován docentem pro obor „Aplikovaná a krajinná ekologie“ a obhájil habilitační práci na téma „Vybrané aspekty environmentální geomorfologie na modelovém území Novohradských hor“.

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice