Online koncert Sester Havelkových už dnes

Srdečně vás zveme na online koncert k příležitosti zahájení oslav 30. výročí založení Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích.

Soubor tvoří dámské vokální trio Olga Bímová, Petra Kohoutová a Anna Vávrová, dámy, které propadly kouzlu rané swingové hudby a již řadu let provázejí své posluchače do období mezi dvěma světovými válkami plného rytmu, tance, inspirace, čistých ideálů, romantických lásek a snů.
Snaha souboru Sestry Havelkovy o zachování nejčistší stylovosti se netýká jen vlastní interpretace a instrumentace českých, amerických a německých písní z 30.let, ale i celkového jevištního pojetí, průvodním slovem počínaje a dobovým projevem a dobovými kostýmy konče.

Koncert se bude vysílat přes událost na Facebooku a na Youtube. Odkaz na FB událost naleznete zde a odkaz na Youtube naleznete zde.

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice