• Úvod
  • Univerzita
  • Aktuálně
  • Náměstek ministra školství navštívil Jihočeskou univerzitu

Náměstek ministra školství navštívil Jihočeskou univerzitu

V úterý 30. ledna přivítali zástupci vedení na půdě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích (JU) náměstka ministra školství, mládeže a tělovýchovy prof. Mgr. Jaroslava Millera, MA, Ph.D. Se zástupci vedení diskutoval o strategii rozvoje vysokého školství v ČR.

V průběhu své návštěvy se prof. Miller zúčastnil školení k problematice ochrany a bezpečnosti škol s Policií ČR, které proběhlo pro členy kolegia rektora a další vedoucí pracovníky univerzity. Této problematice věnuje MŠMT po prosincových událostech na FF UK velkou pozornost. Na zasedání kolegia rektora pak předal společně se statutárním zástupcem rektora JU prorektorem doc. Ing. Luďkem Berecem, Dr., jmenovací dekrety nově zvolenému děkanovi Teologické fakulty JU doc. Michalovi Opatrnému, Dr. theol., a znovuzvolenému děkanovi Fakulty zemědělské a technologické doc. RNDr. Petru Bartošovi, Ph.D.

Fotogalerie

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice
Tel.+420 389 032 191 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. www.jcu.cz

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

1