• Univerzita
  • Aktuálně

Memorandum o spolupráci s Jihočeským krajem podepsáno

Dne 22. 12. 2021 podepsala Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, zastoupená rektorem Bohumilem Jirouškem, Memorandum o vzájemné spolupráci s Jihočeským krajem, zastoupeným hejtmanem Martinem Kubou. Je to velmi významný moment ve vzájemném porozumění obou subjektů a je dalším krokem v navázání hlubší spolupráce mezi naší univerzitou a Jihočeským krajem. Jednání se dále zúčastnili zejména náměstek hejtmana Pavel Klíma, kvestorka JU Jiřina Valentová a děkani ze sedmi našich fakult.

Od dlouhodobé spolupráce si obě instituce slibují velké cíle především v rozvoji vzdělávání učitelů, vědy a výzkumu, transferu znalostí do praxe a spolupráce se zajímavými start-upy na jihu Čech.

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice