• Univerzita
  • Aktuálně

Na FZT JU proběhla letní škola potravinářských výrob

Tento týden proběhla LETNÍ ŠKOLA POTRAVINÁŘSKÝCH VÝROB na FZT JU (Fakulta zemědělská a technologická JU), která byla pořádána pro studenty zahraničních univerzit za podpory programu Erasmus.

Zúčastnilo se jí 16 studentů z Portugalska a Slovenska a náplní školy byla praktická výroba tradičních českých výrobků, vaření piva, exkurze do minipivovaru i národního pivovaru Budějovický Budvar.

Škola byla pořádána v prostorách univerzitního minipivovaru Čtyrák - Univerzitní minipivovar Zemědělské fakulty a laboratořích Katedry potravinářských biotechnologií a kvality zemědělských produktů FZT JU.

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice