• Univerzita
  • Aktuálně

Kulatý stůl se zástupci Ministerstva zahraničních věcí

Dne 22. 4. 2022 se na Jihočeském vědeckotechnickém parku uskutečnil Kulatý stůl se zástupci Ministerstva zahraničních věcí. Ministerstvo zahraničních věcí zastupoval náměstek ministra Mgr. Jiří Kozák a ředitel odboru ekonomické diplomacie PhDr. Marek Svoboda a Jihočeská univerzita byla zastoupena panem prorektorem pro vědu a výzkum doc. Ing. Luďkem Berecem, Dr., vedoucí Kanceláře transferu technologií RNDr. et Mgr. Růžena Štemberková, Ph.D., MPA, a dále doc. Ing. Petrem Bartošem, Ph.D., děkanem Zemědělské a technologické fakulty JU a panem tajemníkem Mgr. Michalem Marušákem.

Celou akci organizovala Jihočeská hospodářská komora a jejím garantem byla Ing. Dana Feferlová. Hlavním tématem byla diskuze nad nástroji a službami ekonomické diplomacie pro podporu exportu a podpora internacionalizace vědy a výzkumu, tedy vědecká diplomacie.

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice