Konalo se hokejové derby mezi JU a VŠTE

Po dvouleté pauze se opět konalo hokejové derby mezi JU a VŠTE.

Tento tradiční souboj už pátým rokem pořádají Studentská unie Jihočeské univerzity a Studentská unie VŠTE. Po více než dvou měsících příprav jsme mohli vidět krásný zápas plný zajímavých zákroků. Hru zahájil čestný host Martin Hanzal.

Martin má za sebou 673 zápasů NHL se 127 góly a 338 body za Phoenix a Arizona Coyotes, Minnesota Wild a Dallas. Nejblíž se ke Stanley Cupu dostal v roce 2012, kdy hrál s Coyotes finále Západní konference. Tehdy však s týmem vypadl v sérii s pozdějšími šampiony Los Angeles Kings. Aktuálně hraje krajskou ligu za tým HC Samson České Budějovice, který sám založil.

Po první třetině jsme mohli vidět krasobruslařské vystoupení Terezky Rožboudové. Ve svých deseti letech předvedla krásný výkon.

Přehled výsledků:
1. ročník - 6:3 pro JU
2. ročník - 5:4 pro VŠTE
3. ročník - 4:1 pro JU
4. ročník - 5:4 pro VŠTE
Letošní ročník - 7:4 pro VŠTE

Děkujeme za příjemnou atmosféru a skvělý sportovní zážitek.

Gratulujeme vítěznému týmu z VŠTE České Budějovice.

Partneři akce:
Budějovický Budvar, n. p.
EG.D.
Budvar aréna
Hudební klub K2

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice