Konalo se Florbalové derby mezi JU a VŠTE

Dne 9. 5. se ve florbalovém zápase utkali hráči Jihočeské univerzity a Vysoké školy technické a ekonomické. Samotné derby začalo nástupem týmů, které přivedli zástupci vedení z obou škol. Tým Jihočeské univerzity přivedl rektor prof. PhDr. Bohumil Jiroušek, Dr., a tým VŠTE přivedl kvestor Ing. Bc. Radan Kreps. Úvodního písknutí se ujala primátorka města České Budějovice paní doc. Dr. Ing. Dagmar Škodová Parmová. Byl to velmi vyrovnaný a napínavý zápas do posledních chvil. V tomto ročníku vyhrál tým z VŠTE s výsledkem 8:5, kterému tímto srdečně gratulujeme. Děkujeme hráčům za úžasný sportovní zážitek, fair play a skvělé sportovní výkony.

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice