Konal se festival umění Art day

Ve dnech 11. – 12. dubna se konal festival umění Art day, který díky dotaci z města České Budějovice pořádala naše Studentská unie Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Na dvoudenní akci dorazilo bezmála 600 hostů na různé části programu. Festival probíhal převážně ve Studentském klubu Kampa a v Akademické knihovně Jihočeské univerzity od 14:00 do 22:00. Program byl velmi pestrý a byly na něj kladné ohlasy. V rámci festivalu bylo možné spatřit výstavy našich studentů (obrazy, fotografie, básně, rytí do kamene, vypalování do dřeva apod.) Konaly se i přednášky a workshopy. Za zmínku stojí přednáška moderátora a dabéra Richarda Wágnera, přednáška umělce Zdeňka Kiliána nebo naší studentky Míši Soukeníkové. Každý večer byl připraven koncert vybraných kapel. Šlo o kapely Lucky Brew, Lex Barker, Pakáš a písničkáře Jana Kučeru.

Děkujeme partnerům akce:

Město České Budějovice
GoDrive
Budějovický Budvar, n. p.

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice