Konal se festival Art day

Festival plný hudby, vernisáží i nevšedních workshopů se konal ve dnech 4. – 5. 4. 2022. v kampusu Jihočeské univerzity.

Návštěvníci mohli vidět např. “Výstavu s názvem SUBREALITY. Vstup do světa, který možná NE/ZNALI. Akryl na plátně / abstrakt / surrealismus. Vladimír Happy Horváth si připravil mimo jiné i přednášku/diskuzi o své tvorbě, kterou jste si mohli užít v pondělí 4.4. od 18:00, kde jinde než na Kampě. Svou akrylovou tvorbu si připravila i studentka Eliška Kulhavá a další. Návštěvníci mohli zkusit například i workshop SHIBARI – japonskou techniku bondage či tetování on Win.ink_tattoo.

Program byl pestrý od začátku až do konce. Vystoupil i jindřichohradecký písničkář Fabián Berka či studentská kapela Emily.

Akci pořádala Studentská unie Jihočeské univerzity.

Partneři festivalu:

Budějovický Budvar, n. p.
EG.D.

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice