Jsme v první linii

Celý druhý ročník prezenčního Ošetřovatelství v klinických oborech napříč všemi moduly zdraví všechny naše kolegy, kamarády a vyučující na Zdravotně sociální fakultu JU.

V této situaci najdete některé z nás v první linii na infekčním i plicním oddělení, na jednotce intenzivní péče úrazové chirurgie nebo kardiologickém oddělení českobudějovické nemocnice. Poskytujeme naši pomoc i v agentuře domácí péče. Šijeme roušky a po nocích pečeme rohlíky a chleba, aby ostatní mohli mít čerstvé pečivo.
Každá z nás pomáhá podle svých možností. Každá činnost se v této situaci počítá a je nenahraditelná. Bereme to jako naše poslání, nikoliv povinnost. Kdo jiný by měl pomáhat, když ne my!
Chceme tímto příspěvkem podpořit všechny z vás, kteří to máte podobně, a poděkovat za každou ušitou roušku, za každou malou věc, která v této situaci pomůže. A také motivovat všechny, kdo pomáhají jakýmkoliv způsobem.
Děkujeme a společně to zvládneme!

Fotogalerie

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice
Tel.+420 389 032 191 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. www.jcu.cz

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

1