• Univerzita
  • Aktuálně

Jihočeská univerzita se stala členem Asociace společenské odpovědnosti

Společenská odpovědnost je v současné době často skloňovaným pojmem a její důležitost si uvědomuje také Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích. I proto se na konci ledna 2022 stala členem Asociace společenské odpovědnosti.

Asociace společenské odpovědnosti je největší iniciativa společenské odpovědnosti (CSR) a Cílů udržitelného rozvoje (SDGs) od OSN v Česku. Vizí asociace je, aby se společenská odpovědnost a udržitelnost stala přirozenou součástí podnikání i fungování každé organizace v Česku.

I díky tomuto členství bude Jihočeská univerzita, která má principy udržitelnosti ukotveny ve svém novém strategickém záměru a v současnosti je naplňuje prostřednictvím několika úspěšných projektů, moci v budoucnu na maximum přispívat k vytváření odpovědnější společnosti, která se ve svém počínání navrací k tradicím a hodnotám.

Kontakt:

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice