• Univerzita
  • Aktuálně

Jihočeská univerzita obhájila držitelství ocenění HR Award

Na počátku září Jihočeská univerzita obhájila držitelství ocenění HR Award pro následující tři roky. Evropská komise ve svém pozitivním schválení kladně ohodnotila jak systematičnost plnění akčního plánu, tak i kvalitu a implementaci jeho aktivit.

V budoucnu Jihočeská univerzita plánuje mj. aktivní formování genderové politiky, vznik strategie internacionalizace a zavedení digitalizace a elektronizace procesů.

Všechny dosavadní výstupy projektu včetně revidovaného akčního plánu do roku 2024 jsou dostupné na webu k HR Award.

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice