• Univerzita
  • Aktuálně

Jihočeská univerzita členem Evropské sítě inovativních vysokých škol

V rámci Summitu o vzdělávání a inovacích (Education and Innovation Summit), který proběhl 23. 6. 2022 v Bruselu, a kterého se za Jihočeskou univerzitu v Českých Budějovicích zúčastnil prorektor pro studium PaedDr. Petr Bauman, Ph.D., byla zahájena činnost Evropské sítě inovativních vysokých škol (European Network of Innovative Higher Education Institutions). Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích byla v této síti nominována jako zástupce za Českou republiku. Dr. Bauman se spolu s vybranými zástupci aliancí evropských univerzit setkal také s komisařkou Evropské komise pro inovace, výzkum, kulturu, vzdělávání a mládež, Mariya Gabriel.

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice