• Úvod
  • Univerzita
  • Aktuálně
  • Informace pro studenty a zaměstnance JU ke koronaviru

Informace pro studenty a zaměstnance JU ke koronaviru

V souvislosti se šířením koronaviru vydal rektor Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích rozhodnutí v této problematice.

Rozhodnutí rektora JU v problematice epidemie koronaviru, odkazy na stránky příslušných orgánů a institucí (Krajské hygienické stanice Jihočeského kraje a Nemocnice České Budějovice) naleznete zde.

Pro získání aktuálních informací se doporučuje sledovat oficiální informace těchto institucí:

Ministerstvo zahraničních věcí
web příslušného zastupitelského úřadu ČR
Ministerstvo zdravotnictví
Státní zdravotní úřad (linka Státního zdravotního úřadu ke koronaviru +420 724 810 106)
World Health Organisation (WHO)
European Centre for Disease Prevention and Control (ECDC)

Studenti a zaměstnanci JU se v případě dalších dotazů souvisejících s realizací plánovaného stipendijního pobytu v zahraničí či služební cesty mohou také obrátit na referentky Útvaru zahraničních vztahů na lince +420 702 027 176 či e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Rovněž doporučujeme dbát zvýšené opatrnosti před vycestováním do dalších zemí. Nelze vyloučit situace, kdy se občané ČR při cestách do zahraničí, budou muset podrobit karanténním opatřením. Při plánování zahraničních cest je nutné s možností opatření zaváděných v souvislosti se šířením koronaviru počítat.

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice
Tel.+420 389 032 191 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. www.jcu.cz

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

1