• Univerzita
  • Aktuálně

Evropský patentový úřad schválil nové členy výboru PATLIB

Na summitu PATLIB v roce 2019 přijali zástupci středisek patentových informací ("PATLIB") z celé Evropy v dokumentu nazvaném Porto Paper soubor doporučení, jejichž cílem je posílit podporu sítě PATLIB ze strany Evropského patentového úřadu. Na základě těchto doporučení byl zřízen v roce 2020 sedmičlenný výbor. Výbor má ustanovené dvouleté funkční období a každý představitel může participovat maximálně dvě po sobě jdou funkční období.

Z tohoto důvodu proběhla na začátku roku 2023 nominace nových členů a z celkových 16 členů bylo zvoleno 7 nových členů výboru. Jednou z opětovně zvolených členek je i RNDr. et Mgr. Růžena Štemberková, Ph.D., MPA, vedoucí Kanceláře transferu technologií Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, která opět bude zastupovat v rámci Evropy celou Visegrádsku oblast.

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice