Prestižní ocenění germanistů PF JU

Dům zahraniční spolupráce uděloval ve druhém dubnovém týdnu ceny za nejúspěšnější počiny v mezinárodním vzdělávání. V tomto roce se konal čtvrtý ročník prestižní akce, v níž jednotlivé projekty soutěžily v kategoriích inkluze a diverzita, ekologická udržitelnost, digitalizace, participace, flexibilita a inovace a internacionalizace. V kategorii internacionalizace získal cenu fakultní projekt Sommerkolleg, který každoročně v letních měsících připravuje, organizuje a s velkou pečlivostí programově realizuje katedra germanistiky PF JU s garantkou Mgr. Janou Kusovou, Ph.D. K významnému ocenění gratulujeme a přejeme, aby všechny další ročníky byly stejně úspěšné.

Více informací naleznete na tomto odkazu.

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice