ČAH 2022: Poslední medaile byly rozdány!

Středa 22. června byla posledním dnem Českých akademických her. Sportovci se utkali v orientačním běhu, který tentokrát probíhal poblíž areálu Autokempu Křivonoska v Hluboké nad Vltavou. Ženy měly trať dlouhou 4,8 km, muži běželi celých 6 km. Nakonec proběhlo slavnostní vyhlášení, kde byly sportovcům rozdány poslední medaile, a tím byl 20. ročník Českých akademických her ukončen.

Z hlediska celkového hodnocení byla na hrách nejúspěšnější Univerzita Karlova v Praze. Druhé místo obsadila Masarykova univerzita a na třetí příčku dosáhla Univerzita Palackého Olomouc. Pětici nejúspěšnějších škol doplňuje Vysoké učení technické v Brně a Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích.

Kompletní výsledky a další fotografie naleznete na tomto webu. Střípky z her také naleznete na našem Facebooku a Instagramu.

Děkujeme všem, kteří se na hrách podíleli, za vydařený ročník!

Štafetu v pořadatelství jsme již na zahájení her předali Univerzitě Palackého v Olomouci, která bude hry hostit v příštím roce 2023. Sportovcům přejeme, aby se jim v Olomouci líbilo!

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice