• Univerzita
  • Aktuálně

České akademické hry: I přes teplotní rekordy se sportuje

O víkendu vládlo v Českých Budějovicích tropické počasí, sportovci ale i tak naplno bojovali v basketbalu a volejbalu, nejen o medaile pak zápasili ve florbalu. Sobota se také nesla v duchu veslování, které po celý den probíhalo na řece Vltavě v Českých Budějovicích. Do odpoledních hodin za krásného počasí probíhaly napínavé závody, nejúspěšnějšími v této disciplíně jsou reprezentanti Univerzity Karlovy.

Florbalové zápasy probíhaly v sobotu i v neděli na dvou sportovištích. Zatímco muži hráli v TJ Lokomotiva, ženy zápasily v českobudějovické Sportovní hale. Ke zlaté medaili nakonec gratulujeme florbalistům z České zemědělské univerzity a florbalistkám z Univerzity Karlovy v Praze!

Rušno bylo i ve Sportovní hale Pedagogické fakulty JU. Po dvou dnech vypjatých volejbalových zápasů zde volejbal vystřídal basketbal, který je též rozložen do dvou dnů a finálové zápasy tak nastanou v pondělí.

V pondělí se budou odehrávat sportovní zápolení celkem v pěti různých sportech, nabitý program her pokračuje až do středy 22. června.

Kompletní výsledky a detailnější informace o 20. ročníku Českých akademických her naleznete na tomto webu. O průběhu her též informujeme na našem Facebooku a Instagramu.

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice