• Univerzita
  • Aktuálně

Celoroční pomaturitní studium němčiny při Goethe centru JU

Tento jedinečný vzdělávací program akreditovaný MŠMT mohou využít nejenom čerství maturanti, ale i ti, kdo jsou ze školy již delší dobu, chtějí se v němčině dál zdokonalovat a rozproudit své konverzační dovednosti.

Intenzivní výuka němčiny probíhá ve skupinkách po max. 14 studentech od září do června v Českých Budějovicích od pondělí do pátku, každý den čtyři vyučovací hodiny dopoledne. Studenti, kteří složí svou první maturitu v daném roce, mají nadále statut studenta a veškeré na ně navazující sociální výhody (přídavky na děti rodičům, dopravné, úhrada zdravotního pojištění, apod.).

Během studia budou všichni studenti průběžně a cíleně připravováni na celosvětově uznávané zkoušky z německého jazyka Goethe-Zertifikat B1. Goethe centrum JU je licenčním zkouškovým partnerem mnichovského Goethe-Institutu a zkoušky je možné absolvovat přímo u nás v Českých Budějovicích. Výsledky včetně vysvědčení budou jednotlivým kandidátům dány na vědomí, resp. předány během jednoho týdne od zkoušky.

Nabízíme zapůjčení potřebných učebnic do kurzu z vlastní knihovny Goethe centra JU. Přípravné materiály ke zkoušce k dispozici zdarma. Na každou další učebnici zakoupenou pro potřeby studia nabízíme 10% slevu. Učebny Goethe centra JU jsou plně vybaveny audiovizuální technikou, internetem, Wlan připojením, možnost streamingu a přenosu live událostí.

Výuka německého jazyka se založena na koncepci Goethe-Institutu a využívá veškeré osvědčené prvky situační metodiky na principu řízené konverzace. Kvalifikovaní lektoři s dlouholetou praxí a bohatými zkušenostmi v mezinárodním prostředí. Výuku vedou max. tři lektoři, včetně rodilých mluvčích. Naši lektoři jsou pravidelně proškolováni v metodice Deutsch lehren lernen.

Na konci studia Vám bude předáno osvědčení o absolvování vzdělávacího programu. Podmínkou je dosažení požadované procentuální účasti a úspěšné zvládnutí výstupního testu. Bonusem je možnost složení mezinárodní zkoušky Goethe-Zertifikat B1 za zvýhodněnou cenu.

Více čtěte na našich webových stránkách:
Pomaturitní studium němčiny | GOETHE CENTRUM České Budějovice

Tel.: 724 503 704, 734 269 080

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice