Skip to main content

Cyklistická výzva ABC Challenge - JU opět na kolech v červnu 2024!

Skvělé! Jsme rádi, že se chystáte zapojit do ABC Challenge 2024, která je určena pro naše zaměstnance, studenty, absolventy a partnery. Tak nezapomeňte, JU se bude výzvy účastnit v ČERVNU 2024. Academic Bicycle Challenge je cyklistická soutěž pro univerzity a vysoké školy z celého světa, která pomáhá nejen ke zvýšení mezinárodní prestiže zapojených univerzit, ale především propaguje zdravý životní styl. (PRAVIDLA)

Po celý měsíc tak můžeme dát šanci POHYBU, PROSPĚT ZDRAVÍ a ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ, ZASOUTĚŽIT SI a co víc - PŘISPĚT LIDEM A RODINÁM S DĚTMI S AUTISMEM. Všechny najeté kilometry se počítají a podpoří celkový výsledek JU, ať už budete na kole jezdit jen pro zábavu nebo z jakéhokoliv jiného důvodu.

NOVINKY PRO ROČNÍK 2024
Skvělé ceny
CYKLISTICKÉ DRESY JU od firmy KALAS již v průběhu soutěže (od 1. 6.) -  pro prvních 60 jezdců (30 žen a 30 mužů), kteří ujedou 150 km (upřesnění v pravidlech níže)

Jako hlavního vítěze ABC 2024 vyhlásíme nejlepší tým, jezdce, jezdkyni a studenta/studentku za JU! Oceníme také nejlepší tým z řad partnerů JU, a máme připraveny různé dárky:

  • POUKAZY NA FYZIOTERAPEUTICKÉ OŠETŘENÍ pro nejlepší jezdce ABC 2024 za JU
  • INBODY DIAGNOSTIKU/MĚŘENÍ ZDRAVOTNÍCH PARAMETRŮ či jiné zajímavé poukazy pro vítězný tým 
  • CYKLISTICKÉ POHÁRY
  • BALÍČEK PRAKTICKÝCH CYKLISTICKÝCH PŘEDMĚTŮ na kolo - např. láhev nebo cestovní lékárnička
    A pokud tohle ještě nebude stačit, přidáme i něco DOBRÉHO K PITÍ (balení piva Budvar nebo Čtyrák)

Za poukazy děkujeme Institutu aplikovaných zdravotně sociálních věd ZSF JU a Katedře tělesné výchovy a sportu PF JU!

Studentská výzva
STUDENTI POZOR! I vaše účast je pro nás důležitá, zapojte se a využijte tak šanci porazit své profesory ߘꮠMáme pro vás připravenou osobní výzvu Rektora JU - pokud zvítězí studentský tým, získá „SUD“ PIVA (více v pravidlech níže)

Novinky v pravidlech JU

  • Nejdůležitější novinkou v pravidlech pro ABC 2024 je přihlášení všech jezdců do Naviki přes UNIVERZITNÍ E-MAIL (pokud již účet máte, e-mail lze snadno změnit; výjimka platí pouze pro absolventy - více v pravidlech).
  • Pro týmy: v tomto ročníku bychom chtěli, aby týmy byly co nejvyrovnanější, proto Vás prosíme o co nejvyšší možné naplnění týmů do maxima (25 jezdců). Týmy mohou být složeny z jezdců z různých útvarů, oblastí, typů studia či po fakultách. Prosíme, vyzvěte své kolegy a kamarády a spojte své síly dohromady pro dobrou věc.
  • NÁZEV TÝMU musí být zadán tak, aby co nejlépe reprezentoval danou fakultu, součást JU či skupinu (přesné specifikace v pravidlech níže).

SOUHRNNÁ PRAVIDLA, SPECIFIKACE PRO TÝMY - ZADÁNÍ NÁZVŮ

Děkujeme také za podporu našim partnerům: BUDVAR, ČEZ, ČSOB, KALAS

A nezapomeňme, Jihočeský kraj je opravdovou láskou pro všechny kategorie cykloturistiky s rozsáhlou sítí značených cyklostezek a České Budějovice aktivní cyklistické město, pro které je ochrana přírody důležitá. Jihočeská univerzita je jeho součástí a my jsme připraveni naši aktivitu ukázat celému světu. 

                      

V případě jakýchkoliv dotazů se obraťte na Mgr. Dianu Kocábkovou jako kontaktní osobu na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

Fotogalerie

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice
Tel.+420 389 032 191 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. www.jcu.cz

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

1