• Univerzita
  • Aktuálně

Děkan Filozofické fakulty byl jmenován profesorem pro obor Románské jazyky

Ministr školství, mládeže a tělovýchovy Petr Gazdík dnes v Karolinu předal jmenovací dekrety novým profesorkám a profesorům. Na návrhy vědeckých a uměleckých rad vysokých škol je jmenoval v úterý dne 7. června 2022 prezident republiky Miloš Zeman.

Mezi 83 nově jmenovanými profesory je i současný děkan Filozofické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích
prof. PhDr. Ondřej Pešek, Ph.D., který byl jmenován na návrh Vědecké rady Univerzity Karlovy, a to pro obor Románské jazyky.

Zároveň s tím převzal dnes jmenovací dekret také prof. Alexander William BRUCE, B.Sc., Ph.D., a to na návrh Vědecké rady Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích pro obor Molekulární a buněčná biologie a genetika.

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice