Alumni festival 2022

Ve dnech 17. a 18. října se konal první ročník Alumni festivalu. Akce byla určena všem našim absolventům, studentům i zaměstnancům Jihočeské univerzity. Na festivalu vystoupila řada kapel, mezi nimiž byla například kapela Epydemye, za kterou stojí hned dva naši absolventi, Lucie Vlasáková a Jan Přeslička.

Dalšími kapelami byly Náhodný výběr, Lex Barker, Denyho parťáci, Janchi, Pakáš či pražská kapela Don Bon. Na festivalu zazpíval i osobitý písničkář Láska. Akce nebyla jen o hudbě. Doprovodný program připravila Studentská unie Jihočeské univerzity. Šlo zejména o Food festival, který koordinovala s Přírodovědeckou fakultou. Prezentaci jídel ze všech koutů světa, například z Mexika, Ukrajiny, Německa, Alžírska apod. si připravili i zahraniční studenti. V kampusu bylo rozmístěno hned několik stanovišť, u kterých mohli návštěvníci zažít kopu zábavy. Jednalo se například o strom lásky, foto point, stanoviště s retro hrami či malováním na obličej. Nejmenší návštěvníci si mohli kreslit křídami či chytat rybičky. V rámci doprovodného programu proběhla i kuchařská show od Josefa Nemravy (TOP5 MasterChef Česko) či hodina jógy přímo v knihovně. O přednášku na téma Mýty ve výživě se postarala Mgr. Ing. Simona Šimková a svou prezentaci veganských doplňků stravy si připravila naše absolventka Bc. Jana Velhartická.

Při festivalu nám přálo i počasí, a tak až na pár kapek deště v úterý vše proběhlo za svitu sluníčka a návštěvníci si mohli užívat poslední teplejší dny tohoto roku.

Rádi bychom poděkovali organizátorům, kterými jsou mimo jiné Přírodovědecká fakulta Jihočeské univerzity a Studentská unie Jihočeské univerzity.

Naše díky patří i partnerům akce, kterými jsou:

Budějovický Budvar, n. p.
GoDrive - budějcký carsharing
Bouda Burgers
Klub K2
Studentský klub Kampa

Fotogalerie

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice
Tel.+420 389 032 191 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. www.jcu.cz

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

1