Seznamovací kurz pro první ročníky

Seznamovák JU je kurz s dlouholetou tradicí. Letos studenti z řad Studentské unie JU pořádají už sedmý ročník této akce, kterou každoročně navštěvují stovky prváků.

Chceš zažít nezapomenutelné 4 dny s novými spolužáky a zjistit jak to funguje na JU?

Stačí se na Seznamovák přihlásit.

Seznamovák není pouze o získání informací a navazování vztahů s novými spolužáky. Můžeš se těšit na nabitý sportovně-adrenalinový program plný teambuidingových her, sportovních aktivit, výletů po okolí, táboráků a večerních mejdanů. Tak neváhej a pojeď s námi!

Těšit se můžeš na sport, kulturní zážitky, plno adrenalinu, zábavy i párty s Djs. Instruktoři z řad studentů tě naučí se STAGEM, řeknou ti, jak to na univerzitě funguje a pomohou ti s čím bude třeba. 

Veškeré informace nalezneš na stránkách Seznamováku JU.

Fotky a videa z akce nalezneš na FB a Youtube. 

Partnerem akce pro rok 2020 jsou: 

  • Budějovický Budvar n. p. 
  • Red Bull 
  • Templestore
  • Zloun
  • Jägermeister

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice
Tel.+420 389 032 191 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. www.jcu.cz

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.