Den otevřených dveří na ZSF

Srdečně vás zveme na Den otevřených dveří na Zdravotně sociální fakultě JU.

Od 10 do 12 hodin a od 13 do 15 hodin budou uchazečům otevřeny k nadhlédnutí dvě budovy ZSF JU: J. Boreckého 1167/27 (zde mohou navštívit Centrum fyzioterapie a laboratoře) a U Výstaviště 26 (zájemcům bude otevřeno Simulační centrum pro zdravotnické obory). Při vstupu do budov je nutné prokázat bezinfekčnost (předložit doklad o očkování, popř. prodělaném onemocnění, či negativním RT-PCR testu provedeném nejdéle před 72 hodinami). Pro pohyb v budovách platí obvyklá pravidla pro ochranu dýchacích cest a další protiepidemická opatření.

S ohledem na aktuální vývoj šíření onemocnění covid-19 se podrobné prezentace jednotlivých studijních programů ZSF JU odehrají formou online. Uchazeči však nebudou ochuzeni ani o možnost se na cokoli zeptat, protože během celého DOD mohou prostřednictvím komunikační platformy ZOOM diskutovat se zástupci jednotlivých studijních programů. Prezentace (byly natočeny ke Dni otevřených dveří 2021, ale informace o obsahu jednotlivých studijních programů i o formě studia jsou stále platné) a informační videa jsou ZDE, odkazy na ZOOM ještě doplníme.

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice