• O univerzitě

  O univerzitě

  Jsme moderní vzdělávací institucí a centrem vědy a výzkumu na jihu Čech. Na našich osmi fakultách studuje 10 500 studentů ve více než 200 oborech bakalářských, magisterských a doktorských programů.

  Celý text

Novinky

 • Příměstský tábor ZSF JU proměnil školáky ve zdravotníky na misi

  Příměstský tábor ZSF JU proměnil školáky ve zdravotníky na misi

  Jedenadvacet dětí ve věku sedm až čtrnáct let absolvovalo v minulém týdnu příměstský tábor Dětské univerzity (DUJU) na téma "Zdravotník na misi".

 • Nové studijní programy - nové šance na přijetí ke studiu a to ještě letos!

  Nové studijní programy - nové šance na přijetí ke studiu a to ještě letos!

  Rádi bychom vám oznámili, že některé naše fakulty otevírají nová kola přijímacích řízení do akademického roku 2019/2020. Na výběr jsou převážně čerstvě akreditované studijní programy.

 • Zdravotně sociální fakulta JU otevře nový studijní program pro vzdělávání dětských sester

  Zdravotně sociální fakulta JU otevře nový studijní program pro vzdělávání dětských sester

  Pro zájemce o práci na dětském oddělení nemocnic či v ordinacích pediatrů otevře Zdravotně sociální fakulta Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích od října nový studijní program Pediatrické ošetřovatelství. Právě teď vyhlásila zkrácené přijímací řízení, takže uchazeči se mohou hlásit do 10. srpna a přijímací zkoušky budou skládat 26. srpna. Fakulta tím reaguje na nedávné legislativní změny ve vzdělávání dětských sester a také na obrovskou poptávku po dětských sestrách. Proto tento program nabízí jak v prezenční, tak v kombinované formě, to znamená s možností dálkového studia.

  Další novinky

  Více o našich fakultách