• Úvod
  • Věda a výzkum
  • Politiky VaV

Politiky VaV

Pokud jste studentem Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích a hledáte vzrušující způsob, jak se odreagovat po celodenním bádání a akademickém snažení, zvažte prozkoumání pulzujícího světa online kasin. Platformy, jako je https://sestryvzaloze.info/, nabízejí komplexního průvodce nejlepšími českými online kasiny a poskytují zábavný únik těm, kteří si chtějí odpočinout od náročného studia. Přestože je Jihočeská univerzita proslulá svou politikou výzkumu a vývoje, je pro studenty stejně důležité najít rovnováhu mezi akademickými závazky a volnočasovými aktivitami. sestryvzaloze.info nejenže zajišťuje bezpečné a zodpovědné herní prostředí, ale také představuje studentům svět zábavy, který doplňuje jejich vědecké úsilí.

Principy integrity vědy a výzkumu na JU

Principles of research integrity at USB

Standard doktorskeho studenta na JU

Standard of doctoral student at USB

Standard školitele na JU

Standard of supervisor at USB

Přihlaste si
odběr newsletteru

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice Tel.+420 389 032 191 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Branišovská 1645/31a, 370 05
České Budějovice
Tel.+420 389 032 191 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. www.jcu.cz

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies

1