Workshop fotografování biologických objektů pro potřeby výuky / 6. - 7. 4.

Přírodovědecká fakulta pořádá ve dnech 6. - 7. 4. 2013 vzdělávací víkend s názvem Fotografování biologických objektů pro potřeby výuky. Víkend je určen středoškolským a vysokoškolským pedagogům, případně doktorandům.

V průběhu víkendu si budeme definovat pár základních pravidel, jejichž respektování nám pomůže zvýšit účinnost naší obrazové prezentace. Ukážeme si také současný stav zobrazovacích technik se zaměřením na digitální fotografii. Dovíme se, jaké si můžeme pořídit fotografické vybavení při různých úrovních finančního zabezpečení (se zvláštním zaměřením na levnější a přesto výkonné prostředky). Řekneme si také, jak maximálně využít nám dostupnou fotografickou techniku. Při práci s obrazem a jeho prezentací můžeme narazit na právní omezení, která nám definuje platný autorský zákon. Zmíníme se stručně o tom, co z něj plyne pro naši práci a jak se vyhnout některým úskalím.

Podrobný program workshopu ke stažení (formát doc)

Další informace poskytne

RNDr. Marie Malechová