Média a propagace

Informace ve správný čas.

Pro novináře

Potřebujete novinky, statistiky nebo komentáře z oblasti školství, vědy, výzkumu nebo akademického prostředí? Chcete napsat o Jihočeské univerzitě? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.

Mgr. Dagmar Dvořáková
tisková mluvčí
tel.: 389 032 160
tel.: 724 347 949
e-mail: dvorakovad@jcu.cz


 

Univerzitní časopis JOURNAL

4x ročně a v nákladu 5 000 kusů vychází oficiální celouniverzitní časopis. Přináší novinky, rozhovory a reportáže ze všech fakult JU. V pravidelných rubrikách představuje studenty, pedagogy i absolventy. Porota Komory Public Relations ocenila Journal v desátém ročníku ankety "Firemní médium roku" čestným uznáním. 
Prohlédněte si aktuální i starší čísla časopisu Journal

Jednotný vizuální styl

JU zavedla na začátku roku 2013 nový ucelený vizuální styl. Jeho autorkou je grafička Radka Folprechtová. Hlavní grafický symbol vychází z historického odkazu pětilisté růže. Univerzita se díky tomu může prezentovat jako jeden harmonický celek, který souzní s obrazem moderní vysokoškolské instituce.

Stáhněte si Manuál jednotného vizuálního stylu JU
 

Propagační předměty

Máte rádi JU? Dejte to o sobě vědět. Pro studenty i příznivce univerzity jsme připravili kvalitní předměty, které citlivě doplňuje logo univerzity. Můžete si vybrat tričko, čepici, placku, deštník, tašku, flashku, propisku nebo třeba blok.

Podívejte se na katalog propagačních předmětů JU
Prodejní doba

Prohlédněte si také:

 

  Rádi zodpovíme vaše otázky

   Obraťte se prosím na tiskovou mluvčí nebo pracovníky útvaru marketingu.

 

 

 

 

 

 

MENU

Naše fakulty

Více o našich fakultách