Registrujte se na cambridgeské zkoušky s Britským centrem JU

V současné době probíhá v Britském centru JU registrace na mezinárodně uznávané cambridgeské zkoušky z angličtiny v prosincovém termínu.

Pro studenty a zaměstnance Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích nabízí British Council na základě smlouvy s JU výrazné slevy:

PET: 2 550,- Kč
FCE: 3 950,- Kč
CAE: 4 100,- Kč

Slevu lze uplatnit na základě předložení dokladu o studiu, či  zaměstnaneckém poměru.

Registrační období pro zkoušky KET a PET končí 31. října, pro zkoušky FCE, CAE a CPE 17. října.

Termíny zkoušek:
KET, PET – písemná a ústní část 6. 12. 2013
FCE – písemná část 3. 12., ústní část 7. 12. 2013
CAE - písemná část 4. 12., ústní část 7. 12. 2013
CPE - písemná část 5. 12., ústní část 7. 12. 2013

Přihlášku  lze stáhnout na webových stránkách Britského centra Jihočeské univerzity www.britskecentrum.cz nebo je možné zaregistrovat se online zde. .

Skupinám studentů nabízí Britské centrum JU i zkoušku IELTS. Termíny na zkoušku jsou téměř každý měsíc. Certifikát je potřebný pro práci či studium v zahraničí, včetně Austrálie či USA.

Další informace naleznete na www.britskecentrum.cz v oddělení jazykové zkoušky. Můžete nás také kontaktovat na info@britskecentrum.cz nebo na tel. 387 311 166.