Novinky

 • Jihočeská univerzita usiluje o získání loga HRS4R.
  Jihočeská univerzita usiluje o získání loga HRS4R.

  V rámci tohoto projektu byly 30. listopadu 2018 odeslány veškeré dokumenty na Evropskou komisi.

  Detail

 • Národní cena ČR za společenskou odpovědnost organizace
  Národní cena ČR za společenskou odpovědnost organizace

  Zemědělská fakulta Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích převzala dne 27. 11. 2018 ve Španělském sále Pražského hradu významné ocenění v oblasti společenské odpovědnosti organizace. ZF JU zvítězila v kategorii veřejný sektor – společensky odpovědná organizace.

  Detail

 • Jihočeská rybářská výstava je v plném proudu
  Jihočeská rybářská výstava je v plném proudu

  Srdečně vás zveme na českobudějovické výstaviště, kde tento víkend uvidíte i prezentaci naší Fakulty rybářství a ochrany vod.

  Detail

 • 6th International Staff Week
  6th International Staff Week

  Zahraniční oddělení Jihočeské univerzity pořádalo od 26. do 30. 11. 2018 již 6. ročník Mezinárodního týdne určeného pro zaměstnance vysokých škol. Letos jsme přivítali 26 kolegů pracujících v oblasti mezinárodních vztahů a to z 12 různých zemí – Bulharsko, Estonsko, Portugalsko, Izrael, Rumunsko, Polsko, Španělsko, Turecko, Slovensko, Macao, Maďarsko a Německo.

  Detail

 • Erasmus+ na naší univerzitě
  Erasmus+ na naší univerzitě

  Zahraniční oddělení Jihočeské univerzity pořádá již 6. ročník Mezinárodního týdne určeného pro zaměstnance vysokých škol. Letos přivítáme 26 kolegů pracujících v oblasti mezinárodních vztahů a to z 12 různých zemí – Bulharsko, Estonsko, Portugalsko, Izrael, Rumunsko, Polsko, Španělsko, Turecko, Slovensko, Macao, Maďarsko a Německo.

  Detail

 • Exkluzivní kosmetika z kaviáru nově pod značkou CZECH CAVIAR – ČESKÝ KAVIÁR
  Exkluzivní kosmetika z kaviáru nově pod značkou CZECH CAVIAR – ČESKÝ KAVIÁR

  Fakulta rybářství a ochrany vod Jihočeské univerzity, jediný český výrobce pravého černého kaviáru metodou, která neusmrcuje jesetery, dnes podepsala licenční smlouvu se společností Ceskykaviar.cz s.r.o. Podpis smlouvy společně s tiskovou konferencí proběhl 23. listopadu 2018 v 10 hodin v zasedací místnosti rektorátu Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích.

  Detail

 • Metody řešení úloh - již počtvrté
  Metody řešení úloh - již počtvrté

  V polovině listopadu jsme úspěšně zakončili již čtvrtý ročník kurzu Metody řešení úloh SŠ. Kurz pravidelně pořádá Ústav matematiky PřF JU pro studenty jihočeských středních škol, kteří se zajímají o matematiku.

  Detail

 • Setkání s velvyslancem Francouzské republiky
  Setkání s velvyslancem Francouzské republiky

  V pondělí 19. listopadu 2018 zavítal do Českých Budějovic Jeho Excelence velvyslanec Francouzské republiky pan Roland Galharague. Po krátkém setkání s představiteli statutárního města a návštěvě Alliance française Jižní Čechy přijel po 15h na Jihočeskou univerzitu v Českých Budějovicích (JU).

  Detail

 • Drakiáda v kampusu
  Drakiáda v kampusu

  První listopadová neděle patřila drakům.

  Detail

 • Jihočeská univerzita udělila čestný doktorát
  Jihočeská univerzita udělila čestný doktorát

  Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích ocenila mezinárodně uznávanou vědkyni prof. Janu Pickovou, PhD. Na slavnostním zasedání Vědecké rady Jihočeské univerzity jí byl 31. října v obřadní síni českobudějovické radnice udělen čestný doktorát.

  Detail

Naše fakulty

Více o našich fakultách