Letní škola biotechnologie řas a fotosyntetického výzkumu

Pondělí 10 červenec 2017 08:00

do

Pátek 28 červenec 2017 15:00

Centrum ALGATECH – Mikrobiologický ústav Akademie věd České republiky, v. v. i., výzkumné pracoviště v Třeboni otevírá první ročník mezinárodních letních škol pro středoškolské a vysokoškolské studenty. Naším cílem je ukázat studentům, jak se pracuje ve výzkumné instituci, která je světově uznávaným pracovištěm základního a aplikovaného výzkumu.

Studenti v rámci naší letní školy, budou mít možnost si vybrat z šesti reálných výzkumných projektů, na kterých budou pracovat pod vedením zkušených odborníků.  Budou mít možnost využít naši moderní infrastrukturu (konfokální mikroskopie, cytometrie, hmotnostní spektrometrie, apod.). Studenti získají certifikát o absolvování letní školy a finanční odměnu za nejlépe zpracovaný projekt.

Ubytování pro studenty bude zajištěno v areálu Centra zdarma.
Studentům bude poskytnut příspěvek na stravu.

Více informací zde.

Program letní školy naleznete zde.

Přidat událost do kalendáře
iCal