Art Day na Jihočeské univerzitě

Pondělí 26 březen 2018 Celý den

do

Úterý 27 březen 2018 Celý den

Studentská unie Jihočeské univerzity vás zve na Art Day. Malování, fotografování, hudba, psaní, tanec, hraní a další sféry, které osobně považujete za umění.

Našel jsi se? Patříš mezi začínající, pokročilé, a nebo snad profesionální úmělce? Přijď a tvořme společně Art Day! Můžeš se tak s ostatními podělit o to, co tě baví, insipirovat lidi kolem sebe, nebo prostě ukázat, v čem vynikáš.
Hlavní myšlenkou Art Day je ukázat, že mezi mladými lidmi je kopa talentu, se kterým se nebojí vyjít na světlo. Pokud máš nějaký tvůrčí koníček nebo práci, a chceš ho světu ukázat, vyplň krátkou registraci (najdeš formulář dole) a můžeme s tebou počítat!
Můžeš uspořádat výstavu, workshop, přednášku, zazpívat, zahrát, no prostě cokoli tě jen napadne - když se dohodneme.

Počkej, ty nejsi úmělec? No skvělé, tak přijď a udělej super atmosféru, inspiruj se, uč se od ostatních, načerpej to úmění a třeba za rok jím budeš, stačí přijít, rádi tě uvidíme, protože co je cílem úmění? Zanechat v divákovi pocit, myšlenku, cokoli - ale to nezanechá, pokud nedorazíš.

Přihláškový formulář zde
Deadline přihlášek: 21.03.2018

Více informací na Facebookové události.

Přidat událost do kalendáře
iCal